Den za dnem

03/04/12

3. dubna 2012 v 23:13 | Tazi
Justin Bieber - Boyfriend
Ano, zbláznila jsem se. Když on se naučil zpívat Q.Q (Když to porovnáš z baby baby, slyšíš změnu, ne? A ošklivej taky není no :D)

Dneska dvě trojky z ájiny. V sobotu jsem viděla The Hunger Games, a jen tak jakože by the way fakt doporučuju. Kámoš mi bude pučovat tu knížku, takže fajn. Zejtra jdu do kina na Hněv Titánů, sic jsem chtěla jít na ten horor Ďábel v těle ale mamka mi to jaksi zamítla, že je to prej pozdě. Že je to horor jí nevadilo. Taky mám rozepsanou jednu povídku, kterou jsem začala psát ve škole. Po druhý v životě jsem psala ve škole. Kotě se válí v misce z vodou, ve který voda není. Mohla bych jim dolejt, žejo. Čučim na Zeeka a Lutera a měla bych jít spát, páč vstávám v šest a nechci zapsat. Neustále si koušu nechci, což mě děsně sere, ale už asi... no, pár let to bude. Taky jsem si prohlížela nějaký vobrázky na fejzbůku a chci mít ty podbarvený vlasy, nechápu co na tom mámě tolik vadí. Dneska nám vodpadly dvě poslední hodiny, ale jenom S1čce. Když jsem šla z holkama ke škole je doprovodit a čučet jestli tam neni někdo kdo by měl čas, jsem potkala Tess a šla jsem k ní. Pohodička. Zejtra jdu do toho kina s Eliškou, ale Tess by měla přijít taky, jenže to není jistý. Ale těšim se.
Ve škole byla jinak nuda, i když se člověk občas pobaví. Ervínmě děsně nasral tak jsme po něm vystartovala a trochu jsme se, dejme tomu, porvali. Neměl provokovat. A asi jsem závislá na dvou písničkách.. Signál od Vojty Dyka a Jižáku od PSH. Oboje mi pořád zní v hlavě, ale teď jedním okem koukám na Jsem v kapele, a myslím že ještě dlouho budu slyšet "Tak fajn, ležím ksichtem v načos" Nechápu proč na to čumim, když opakujou pořád ty samí díly. I když vono je to docela vtipný, vobčas. A dál už nevim, co napsat. Vždycky mám milijón nápadů a myšlenek a pak nenapíšu ani polovinu.
Jo a ještě jsem chtěla podotknout, že kašlu na všechny přezdívky. Vracím se k Tazi.

Víkendovej speciál vol. 2

18. března 2012 v 20:18 | Miss Naive
Plexis - Sobec

Netušila jsem že kdy bude další víkendovej speciál, ale co už.

PÁTEK

Poprví vod doby co jsem v šestce; jsem ve škole brečela. Skar mě celkem děsil, protože jsem vážně čekala vyhazov ze školy, ale vzešla z toho "jenom" ředitlská durka a podmíněčná dvojka z chování. Kvůli tomu že jsme Chocholádě napsali parte a ten se tomu ještě gebil. Náš třídní je fakt krypl.
Máma to naštěstí brala cajk, když jsem jí to volala a jak jsem dorazila domů, řekla mi že se se mnou bude víc učit a že na kompu budu hodinu denně. Od kompu se upouští už teď takže cajk, ale chystá se mě vyzkoušet ze slovíček v ájině, vopruzzz. Jak jsem dorazila domů tak jsem vzala nějaký céda Boba Marleyeho a Cypress Hill - který jsme nakonec vůbec neposlochali - a jeli za Pepanem na vózu. Tak hodinu a něco jsme se s mámou flákaly u rybníka a poslouchaly Landu. Pak jsme nějak šli za Pepou kterje nám přesazoval u auta gumy, pes děsně knučel a tak a pak jsme nějk šly zase k vodě, myslim. Pak jsme šli jakože "domů", já chvíli jezdila na kole pak jsme trčeli doma a nakonec jsme šli na koncert Plexis do Trezoru v Příbrami. Jako předkoni byla nějaká amatérská skupina NevimJakSeJmenuje a pak Apple Jujce. KOncert byl fakt libovka, na Plexisáky jsem se tak nějak konečně sebrala a začala jsem ze sebe loudit nějaký pohyby, jakože možná trochu podobný pogování i když fakt nevim jak to vypadalo z pohledu jinejch :D Z koncertu jsme vodcházely pár minut po půlnoci (začínalo to někd v deset a mi tam byli někdy vod devíti) a já doma padla celkem mrtvá.

SOBOTA

Ráno jsem se probudila a čučela na telku, pak jsem nějak jedla piškoty z mlíkem v takový děsně divný jakoby patrový flašce a nakonec jsem si lehla vedle do pokoje k mámě a probudli jsme se fakt jako relativně pozdě, nevim kolik bylo. Pepa šel na pivko a když se vrátil byl trochu cmrdlej, tak jsme chvíli byli doma a pak jsme šli k hodpodě, tam máma nějak pila Lemona ale nakonec jsme viděli Smetáka (pepanovýho známýho) u vody, tak jsme šli za nim. Já z mámou poslouchala myslimže Landu a Sto Zvířat nebo navopak, to máte jedno. Pepa potom nějak chvíli chytal ryby, pak jsme taky z mámou byli v tý hospodě pro něco k pití a dostávali jsme děsněj záchvat protože tam byl jeden takovej děsněj mamlas za tim barem. Ke konci jsme šli domů a já tam vyhrabala Harryho Pottera jedničku tak jsem to začala číst. Pak jsem nějak koukala na film 28 dní a vo reklamě jsem zase četla a pak sjem se zase tak jednim vokem dívala. Celej večer jsem vlastn jenom četla, a na to že ta jednička má asi jenom 280 stránek jsem to četla asi hodinu a půl, což je nějak moc :D

NEDĚLE

Probudli sme se někdy v děvět, já se dívala na Dům loutek a pak začal faktor strachu, ale jelikož tam nebyl Joe Rogan tak mě to u druhýho úkolu začalo nudit a šla jsem si zase čsít harryho Pottera a vězně z azkabanu, páč tajemnou komnatu jsem nenašla. Četla jsem zase prakticky bez přestání, jenom jsem pak nějak ještě jedla ty piškoty z mlíkem. Pak jsme museli vodvýzt Pepana na statek ajá si celou dobu v autě četla, což mě udivuje protože normálně nemůžu. Stavili jsme se i u nějaký benzínky pro pití a tak, le jeli jsme vlastně bez přestání, i když jsme pak stavěla někde u pole aby se vyvětral pes. Když jsme Pepana dovezly, vlatně jsem hned vyjeli a já si četla už jenom chvíli a pak začala posloucaht Sto zvířat až do Prahy. Máma si šla do Šapíčka pro vejplatu a chvíli jsme se tam zasekli na kus řeči a taky jsme si daly vedle pizzu. Nějak mi volala Tess jestli bych nešla ven a já nemohla, ale že prej by u nás mohla spát, ale pak už se nevozvala. Nakonec jsme nahodili Speedyho, ELišku a jště jednoho týpk a každýho vysadili doma, páč jsme to měli po cestě a já si vlezla do sprchy a pak jsem čekala, jestli jako zavolá ta Tess. nezavolala, tak jsem sedla ke kompu, něco užírala, psala na fejsu a teď mě mamka vyhání kvůli těm slovíčkům z ájiny.
Vim, že jsem si dneska vzpomněla na tábor a na ethelu a ještě na něco a myslela jsem, jak to sem všecko zapíšu ale zase vim hovno.
Takže se loučim no.

Víkendovej speciál

11. března 2012 v 18:15 | Miss Naive

PÁTEK

Autobus mi z Prahy vyjížděl ve třičtvrtě na šest a na nástupišti jsem byla už někdy ve dvacet jedna, takže jsem tam chvíli mrzla než ten autbus přijel. Do busu jsem nastoupila a chtěla poloviční jízdenku do Písku, ale ten týpek po mě chtěl průkazku, že je mi míň jak patnáct, nebo kde je ta hranice. Tak jsem vytáhla z peněženky ISIc, kde mám fotku když mi bylo asi deset, takže tam vypadám jak totální debil. Směrem k řidiči jsem protočila panenky a usadila se někdy spíš vzdadu. Po chvíli se ke mně přisedla nějaká ženská a začala vytahovat sluchátka, tak mě napadlo že bych taky mohla poslouchat. Asi pět minut jsem se snažila si ty pecky narvat do uší, aby mi konečně držely, a když se mi to povedlo, navolila jsem si Sto zvířat a furt měla nutkání to zpívat. Celou cestu jsem poslouchala tyhlety mý voblíbence, neustále kontrolovala čas, přidávala a ubírala zvuk a vůbec furt jsem nějak šahal na ten telefon z kterýho chrčela muzika.
Když jsem dojela, byla pěkná kosa, tak jsem si zapla bundu, ale samozřejmě né až ke krku, přidala zvuk a čekala na tátu, protože autobus přijel dřív. Tátu jsem viděla hned asi po třech minutách, tak jsem k němu namířila a pak asi pět minut mrzla v autě, když telefonoval asi ze třema lidma kvůli netušim čemu.
Když jsme dorazili dom, vrhla se na mě Natálka a Bibi, nějaký Samovi kámošky, který jsou jako docela v pohodě. Zasekla jsem se na pěknou dobu v kuchyni, že si dám něco k jídlu, ale děti furt prudily, ať tohle a tamto, takže jsem v tý kuchyni byla fakt dlouho, než jsem se konečně najedla. Když byl můj žaludek uspokojenej, vlezla jsem do jednoho pokoje a zabavila jsem Saumelovi takovou boží kšiltovku, na který je natištěnej komix X-mena a která je Samovi velká a on mi ji odmítá dát.
Holky mě zatáhly do vedlejšího pokoje a hrály jsme ňáky dětský pirátský karty, zatím-co táta a Sam byli fascinovaný mým vopraveným telefonem a rozhodly se hrát Angry Birds, s mojí skoro vytlučenou baterkou. Když jsme dohrály tak tři kola těch karet, přišel Samuel a vrátil mi skoro vybitej telefon, a tak jsme vylezli nahoru hrát kulečník. Nehrála jsem to asi vod svých devíti nebo vosmi, takže sem se ani nedokázala trefit do koule, takže mě šestiletej kluk porazil. Furt nám ale padaly koule, tak se táta děsně nasral a vyhnal nás spát. Natálka odešla domů.
Já zůstala na hoře a chvíli čučela na tátu jak hraje Call of Juarez II., ale pak šel spát, tak jsem ke kompu usedla já. Myslim, že jsem byla na fejzbuku a pak se snažila napsat další část Koupelny, ale nějak jsem se dostala jenom k jednomu vodstavci, tak jsem vypla komp a šla sem dolů, že si budu ještě číst. Než jsem došla pro knížku, táta zhasnul, tak jsem se na to vysrala, zalehla a fakt brzo usla.

SOBOTA

Nějak k ránu se mi něco z dálo a já chtěla uskočit, takže jsem málem sletěla z palandy mýho bratra, ale naštěstí jsem to ustála. Myslim, že jsem na chvíli ještě usla a pak se vyhrabala ven a rozhodla se udělat si vločky z jogurtem. Dopadlo to tak, že tam byli vločky, nějaký lupínky, mlíko, tuna kakaa a ještě cukr, ale jako bylo to dobrý.
Pak jsme nějak vypadli odvést BiBi k její mámě do krámu, a pak jsme jeli odvést nějakýho kluka, kterej tady byl vod včerejška a vypadlo mi jeho jméno a chodí s Samuelem do školky. Tak jsme jely k němu do jejich bytu a tam jsme chtěly vzít Laurinku, která spala u ségry toho kluka, ale tak na hodinu jsme se tam zasekly a já z dětma hrála takovou tu hru, jak padaj ty vopičky v tom stromě a řekla jsem si, že to jako musim mít doma.
Voni taky měly takovýho vobřího černýho kocoura, kterej by si furt hrál, a tak děsně škrábal y byl fakt boží.
No a potom jsme jeli někam do města poblíž Hluboký, kde jsme koupili kolo pro Laurinku, který bylo už nějak domluvený přes aukro.. Pak jsme jely do Pennáče v Hluboký, nakoupili tam nějakou svačinu, přesnějc polomáčený sušenky a výbornej Hanáckej salát. Potom jsme zamířili do zoo v tý hluboký. Tam jsme byli skoro celej zbytek dne, a bylo to tam fakt hezký, i když jsem tam už jednou byla. Voni tam maj vlka a dva rysi, a taky nějakou kočku divokou a všechno je to takoví roztomilí. A taky tam jsou kozy, ke kterým můžeš vlízt a dát jim takový granule, který voni žerou. A když tam s tim vlezeš, tak voni se na Tebe děsně sesypou. No a Laurinka tam vlezla, všechny kozy na ní a ta z toho dostala záchvat.
Pak jsme jeli někam nevim kam, podepsat nějakou smlouvu, kvůli nevim čemu a pak domů. Doma jsem dostala celkem záchvat breku, protože jsem na jednom hřišti řekla Kateřině ať mi pohlídá telefon, doma jsem si prohlížela nějaký moje starý ulbum a chtěla jsem ty fotky vyfotit, a nemohla jsem najít telefon. Tak jsem šla za Katkou, jestli mám můj telefon a vona že jako ne. Takže prohledávání kabelky, nic. V autě, nic. A pak z ní vypadne, žo ho má v kapse kabátu, takže hezký.
Pak jsme nějak zase hrály kulečník a už jsem jako vyhrávala, protože jsem se do toho celkem dostala a pak jsem nějak byla na počítači, předpokládám že na fejzbůku no a nakonec jsem vytuhla.

NEDĚLE

Ráno jsem se vzbudila, protože Katka řvala k vůli něčemu na děti, protože děsně zlobily nebo co, ale snažila jsem se spát dál. Pak jsem slyšela, jak Samuel pronesl "Já chci Zíťu", takže jsem se nepozorovaně vyplížila na horu, kde jsem čučela jak táta hraje tamtu hru. Potom nějak musel jít uklízet, tak jsem taky chvíli hrála, ale vůbec jsem se nedostala ke střílení, jenom sem furt šla rovně za takovým týpkem, takže jsem to uložila a šla se dolů najíst. Zase jsem si chtěla udělat ten mix vloček, ale došlo kakao i tamty lupínky, takže to byli jenom vločky z mlíkem, jogurtem a cukrem. Pak jsem zase hrála kulečník, asi dvě nebo tři hry. Pak prej, že bude hrát Laurinka z Káťou, ale Laurinka - ve svejch třech letech - s tim po prvním nepovedeným šťouchu sekla, takže jsem hrála já s Katkou a samozřejmě jsem prohrála. Myslim, že jsem potom ještě hrála ze Samem, ale nejsme si jistá. Zbytek rodiny potom vypadnul na nákup a mě tady nechaly bratra. Naštěstí nic nedělal, jenom si skládal puzzle nebo co a já si pročítala 1000 důvodů, proč je lepší být holkou, na Krásná.cz. Fakt byste nevěřili, co tm lidi napíšou za debilní kecy.
Pak se nějak přijelo z nákupu a já zůstala zašitá na hoře a začala jsem psát tenhle článek a napůl jsem si psala z nějakýma lidmama na fejsu. Pak mě zavolali dolů k jídlu, já to všechno sežrala a chtěla jsem pokračovat v psaní tohohle blábolu, ale přiběhl nahoru Samuel, začala dupat a šoupat nohama a že prej se musim dívat. Táta pronesl že výborně stepuje, vyhnal mě od počítače a začal stahovat nějakou indiánskou tanešní hudbu, aby mohl bratr rozvíjet Svůj talent žejo.
Teď jsem si to po sobě přečetla a pokusila se opravit všechny překlepy. Uložim to do rozepsanejcha až přijedu domů, dopíšu další podrobnosti a kliknu na HNED ZVEŘEJNIT.
Momentálně jsem dojela domů. V buse jsem zapla telefon a navolila opět Sto Zvířat. Moje minimální baterka vydržela až sem, domů a teď si telefon nabíjím. Cesta byla pohodová a celkem mi to uteklo. Vím, že jsem si vzpomněla na Ethelu - holku, kterou znám od mýho půl roku a jejího roku, holku, která byla dlouho dobu moje spřízněná duše - ale už nevím kvůli čemu. Když jsem na Knížecí čekala na sedmičku, byla mi děsná kosa a fakt se mi klepaly nohy a připomnělo mi to jednu scénu před školou, když jsem měla záchvat zimnic a klepala jsem se jak ratlík. Když tramvaj přijela, ve dveřích stála růžová Addidasca a já si zase vzpomněla asi na tři lidi který tu bundu maj. Z týhle osoby se vyklubala jedna holka, která se mnou na začátku roku ještě kamarádila a nutila mne ať s ní jdu ven. Jsem se na ní koukla a vona se tak děsně usmívala, a fakt netuším jestli škodolibě, opovržlivě, nebo jako jak. Na Andělu nastoupilo děsně moc vietnamců a ještě hrozně moc lidí, ale já naštěstí pohodlně seděla. Vystoupila jsem, nečekaně a šla domů. V baráku mi ještě vypadl klíč vod skříňky a já se děsně lekla, že jsem v prdeli, ale byl asi metr za mnou. Doma mě přivítala mamka s kocourem v náruči a oznámila mi, že se mám zbalit, protože jedem k Hynkovi dom a tak nějak stručně mi řekla co dělala o víkendu.
Já teď sedím na gauči, na klíně počítač, vzpomínám na ty lidi, na který jsem si předtím vzpomněla a na ruce mi leží kocour.

02/03/12

2. března 2012 v 21:37 | Miss Naive

Dys is d wejk of lajf. ČokoVoko sami vo sobě jsou... zvláštní a trochu moc. Ale jsou svý no.

Koukám jedním vokem na TopGear a prohlížím ty stupidní fotky na fejzbuku. V eškole hrajem poářd takovou tu stupiditu "Pravda nebo úkol," lol. Kocour mi rozlil mlíko a shodil několik knížek z poličky. Leží to tady tak dvě hodiny a já jsem za tu dobu ještě ani nevstala z postele. Ale ne, nejsem líná chystám se to uklidit.
Dneska jsem si taky založila profil na ČSFD a Ervín mi pučil Borata, tak se chystám si to pustit, prej je to děsně vtipný.
Ve škole jsme měli mít místo druhý hodiny výtvarky děják, ale místo toho si s náma ten učitel povídal. Někdy ho fakt nepochopím, co mele za.. věci.
Za pět dní mám mít referát na nějakou knížku a tu, na kteoru chci referát uudělat ještě ani nemám dočtenou. Ono je to sice už asi jenom.. čtyřicet stránek, ale já jsem nějak lenoch a čtu jenom v tramvaji.

Jiatá osoba, chi říct Pepa (od nás ze třídy) mě už pěkne sere. Co naděláš. Teda spíš vo nenadělám žejo. Ještě na mě vyšla dvojce s nim, taky úžasný.

Už jsem se rozhodla co udělám s těma všema prachama za Vánco a narozky. Myslela jsem, že si koupim za těch dvanácet Bamboo Pad, ale nakonec šetřim na foťák, protože je hrozný bejt vodkázaná na mobil.

Do Pondělka taky musim napsat do literární soutěže na SKBčku a vůbec netuším, jak mám zmáknout dvě normostrany :D

Taky jsem přemejšlela že se budu děsně vopičit po Skylettě a pokusim se zapisovat si pečlivě co se každej den stalo, ale asi si to nezapamtuju. A pak má ještě jeden boží nápad, nazvu to Tejden co tejden, nebo tak nějak a půjde o to, že (pokud to vyjde) každou neděli zveřejním sedm stránek z jednoho takovýho mýho sešitu. MOžná je to kravina a obávám se že se na to vyseru ale zamlouvá se mi to.

A pro dnešek se asi loučím, chci si konečně pustit toho Borata.
Ps. SUIT UP!

24/02/12

24. února 2012 v 21:38 | Miss Naive
Famfáry? Tak jako klidně, ale stejně i když mám komp - internet mi nejde a momentálně jsem u táty. Ale s těma famfárama si klidně poslušte.

Jeden kluk řekl minulej pátek - když jsem chyběla - klukům, že mě miluje, což.. je blbý, protože já toho jkluka nemám ráda.
A dneska se prej přiznal ještě jeden, ale tomu už tolik nevěřim a je to taky zlý, protože tohohle kluka taky nemám ráda. Toho malýho blbečka PepíQa mám pořád v jiystým slova smyslu ráda a přitom se ani nepozdravíme. To mji připomíná takovou scénu. Jdu ke dveřím a zanima stojí ten malej blbeček. Schodim batoh z jednoho ramene a zadní stranu přiložim k tomu čipu u dveří,m abych otevřela dveře. Jenže - COŽ BYLO FAKT HUSTÝ - PepíQ udělal to samí a ve stjnou chvíli. Ale nepozdravil, jenom se tak trochu gebil.


Ve škole další poznámka. A jsem v tom vyjímečně nevinně, prostě jsem jenom zařvala na Slima ť mi navalí to pravítko. A byla výtvarka. A nebyla sem sprostá. A máma.. mě zabije. Ale dokázala jsem si opravit čtyřku z dějáku na jedničku. Možná se fakt vyplácí se učit..

Jinak.. ono se nic moc nestalo, všechny dny se tak nějak slejvaj, z nějakýho důvodu, v jedno. Sranda, nuda, doma, telka, knížka, dobrou.... sranda, nuda, doma, telka, knížka, dobrou a pořád dokola a dokola.
Ale asi sem se nezmínila, že mi bylo sladkokyselejch třináct a oslavu jsem prožila na kamarádčiný oslavě, který bylo sladkejch třináct jedenáctýho února.
U ní v bytě jsme byli zalezlí od pátku do neděle, šli jsme na výstavu DaVidaLachapella, a chci nahrát těch asi pět fotek co jsou v tý nuloví kvalitě. (Potom hledejte v aktualitách).
Taky sme tam shlídli dva horory Sirotek a potom Sirotčinec. Sirotka doporučuju a Sirotčinec není špatnej, ale ani ultra dobrej. Taky sme si chtěly pustit Cizince z Johnny Deppem, ale jaksi jsme ho vůbec nevnímali. A tudlenudle.com dělaj výborný nudle, někdy si to vobědnejte, jestli jste poctěný bydlištěm v Práglu.

Co se týče týhle třídenní oslavi, byla to sranda, ale svý narozky sem si takhle nepředstavovala. Já prostě chtěla oslavu z lidma, který mám zase ráda já (nebo to sou debilní kámoši :D) , ale člověk si nevybere no.

Fakt k tomu asi nemám dál co říct, i když, hned jak to zveřejnim, vzpomenu si na dalších devadesát devět a půl věcí. Jakože fakt.

16/02/12

16. února 2012 v 17:44 | Miss Naive
Jen tak, na skok..
.. tu sem, protože mámin komp, kterej je připojenej na telku je fakt na hovno.
A můj komp? Prej až zejtra, kdy sem na oslavě Adély, kam se mi nechce. A to mi připomíná.. zejtra je mi sladkejch třináct, takže mi všichni popřejte, ať tomu mýmu kompu jde ten zvuk a ať je u mě co nejrychleji. Protože.. je fakt vopruz číst články na telce.

Škola? Váženej Slim mě zase nasral, teda přátelsky, a já se - jako vždycky - rozhodla že ho zabiju.
Zdrhnul na pánský. Otevřela jsem dveře a snažim se ho přemluvit, ať vyleze. Kdo nešel okolo? Náš milej učitel Péťa, sebral mi žákovskou a napsal.. *luští jeho písmo v žákovský* "Obtěžuje společensky na chlapeckých WC. Prosím důkladnou domluvu." Doufám, že mi mamka uvěří, že sem na ty zasraný hajzly nevlezla, nemám důvod chodit na smradlavý klučičí záchody.

Včera mi Slim s Hektopascalem volali asi čtyřikrát. Náplň hovoru? "Hele, spočítám klávesnice klavíru a budu na každou hrát" Jo, hrál na ně. Mimochodem.. je jich šedesát sedm :D

A ještě něco. Všichni mi popřejte, ať mi vyjde oslava narozenin.

A... Anežko, jestli to čteš... Naser si, mě je to jedno, kvůli nějaký krávě se z blogu stěhovat nebudu :*

12/01/12

12. února 2012 v 13:50 | Miss Naive
Ta ACTA mě sere.
Mom, remember how you asked me to withdraw the film?
I remember.
So ... I'm in prison.

Od středy jsem u babičky.
Teď tady sedim, nudím se. Mohla bych kreslit nebo něco psát. Mohla žejo.
Volala jsem mamce, která opět nebere telefony. Doufám, že spí - po práci.
[13:29] Děda se rozhodl žě mě natočí jak lítám. Filmoví triky žeru, jsem zvědavá co z toho sesmolí.
Mojí náplní dne je prohlížet si vtipy na fejzbuku, který už znám všechny stejně nazpaměť, to je taky výživný jak prase.

Zjistila jsem, že smě měli na prázdniny kupu úkolů ale já se na všechno vysrala a učebnice i sešity ám ve skříňce. Projekt z Ájiny bych mohla udělat, to zase jó, napsat o zvířatech zvládnu, doufám. Ale hlavně že mám ve vlasech důmyslně zamotanej hřeben o to tady jde, přece. Co se týče školy vůbec, díky prázdnin jsem do ní dva tejdny nepáchla, to je fajn. Ale samozřejmě sem hovno dělala, akorát seděla před počítačem. Styť se, holka! Do školy se... no, moc se tam netěším. Sice je vždycky sranda, ale já si trpev teď uvědomuju, jako to bude bez Slima nuda, když ho přiřadili do druhý skupiny.

Nakreslila jsem podle kámoščina díla nějakou tu postavu ze zadu. Až budu víc pořádnejch díl, možná to sem mrdnu, vim já? Měla bych no.
...Valentýn. Všichni z toho dělaj takovou vědu no. Možná by to pro mě taky byla věda, kdybych byla zadná no, ale nejsem. a to je fakt.

Asi brzo pojedu domů, už se i těším. Jenom doufám, že tam zase nebude bordel, pf.
A nějakej tejden bez kompu, kvůli tomu debilnímu zvuku se musí dát opravit. Doufám, že to nebude trvat moc dlouho, protože počítač je prostě počítač a zapínám ho denně. Zbytečně moc často, třeba mi to i prospěje. To by bylo fajn.
 
 

Reklama